На Концерт с БНТ 2
Предаването „На концерт с БНТ2“ е една от най-последователните и значими образователни инициативи в българската класическа музика през последните години. Създадено като съвместна програма между Българската национална телевизия, маестро Найден Тодоров и Софийската филхармония, то има ясна мисия – да приближи класическата музика до възможно най-широка аудитория и да я освободи от усещането за „затворена“ […]